Digitális értékajánlat szenior menedzser

Feladatok

  • A vállalatcsoport tevékenységéhez kapcsolódó digitális értékajánlatok fejlesztéséhez és bevezetéséhez kapcsolódó tevékenységek összefogása.
  • Ügyféligények felmérése, a digitális értékajánlat fejlesztés stratégiájának meghatározása, új értékajánlat bevezetésének megtervezése, előkészítése és lebonyolítása.
  • Piackutatási igények kidolgozása, megvalósításának menedzselése, támogatása.
  • Csoport szintű (digitális) értékajánlatok (termékek és szolgáltatások) kidolgozása és bevezetésének menedzselése.
  • Hozzájárulás az ügyfélélmény, touchpointok, és háttér üzleti folyamatok kialakításához és működtetéséhez.
  • Részvétel a nem digitális csatornákon a digitális szolgáltatások stratégiájának kialakításában.
  • Projektvezetés, szakterületekkel, külső partnerekkel történő együttműködés magas szintű koordinálása, stratégiai döntéselőkészítés.

Akit keresünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel,
  • 5 év, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalattal,
  • projekt- és folyamatmenedzsment-tapasztalattal,
  • haladó számítástechnikai (MS Office) felhasználói ismerettel,
  • angol tárgyalási szintű nyelvtudással,
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlattal,
  • dinamikus, kreatív gondolkodásmóddal rendelkezik,
  • ügyfélközpontú.

Előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.