Digital Transformation Junior tanácsadó/ Tanácsadó

Amivel várunk:

  • Kihívásokkal teli munka egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Főbb feladatok:

  • Riporting és Üzleti Intelligencia megoldások, kapcsolódó fejlesztési és implementálási projektekben való közreműködés, részfeladatok irányítása, ellenőrzése
  • A mögöttes üzleti logika és az ügyfél igényeinek megértése
  • Adatbázis scriptek, lekérdezések készítése, sztenderd üzleti folyamatok automatizálása
  • Kalkulációs logikák, kódok ellenőrzése, továbbfejlesztése
  • Adatállományok tesztelése, feldolgozása, tesztesetek fejlesztése
  • Az adatminőség ellenőrzése, fejlesztési, szükség esetén megoldási javaslatok előkészítése, alkalmazása
  • Az automatizációs megoldások eredményeinek, működésének, felépítésének folyamatos felülvizsgálata, lehetséges hiányosságok, hibák azonosítása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása, implementálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, az üzletfejlesztés támogatása

Elvárások:

  • Legalább 1-2 év tapasztalat adatmenedzsment / riporting vagy kapcsolódó üzleti / tanácsadási területeken
  • Főiskolai vagy egyetemi tanulmányok informatikai, üzleti vagy közgazdasági területeken erős informatikai érdeklődéssel és kompetenciákkal
  • Magas szintű ismeretek az adatbázisok, SQL programozás és VBA területén
  • Üzleti intelligencia technológiák (pl. QlikView, Microsoft Power BI) és üzleti folyamatok ismerete
  • ERP rendszer ismeretek (pl. Microsoft Dynamics NAV, SAP)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kisebb csapatok (2-3 fő) irányításában szerzett tapasztalat
  • Erős analizáló és szintetizáló készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás
  • Pozitív, kommunikatív személyiség, elkötelezettség a tanulás és fejlődés irányában

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.