WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk világ vezető energetikai technológiáit, a valós idejű automatizálást, a szoftvereket és szolgáltatásokat az otthonok, épületek, adatközpontok, infrastruktúrák és iparágak számára elérhető integrált megoldásokba egyesíti.

Digital transformation intern - Kunszentmiklós (ZS-4558) - Diákmunka

Feladatok:

  • A Digital Transformation Leader napi szintű támogatása a transzformációs projektekben.
  • Az akciótervek alapján keletkezett projekt feladatok elvégzése és támogatása.
  • Digitális problémák összegyűjtése a termelő területekről, megoldási javaslatok kidolgozásában részvétel, végrehajtás támogatása

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • IT területen folytatott tanulmányok
  • Heti 24 óra vállalása
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • Versenyképes órabér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Szuper csapat
  • Hosszútávú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

Szuper gyakornoki lehetőség!