Az online média/marketing területén szerzett tapasztalataidat felhasználva szeretnél tovább fejlődni? Szívesen dolgoznál egy innovatív FMCG brand médiakampányain? Készen állsz arra, hogy szakmai mentorként támogasd a veled együtt dolgozó kollégákat a napi kérdéseikben?

Digital Group Coordinator

Feladataid lesznek:

  • 4 fős csoport munkájának koordinálása, szakmai mentorálása
  • Digitális kampányok tervezése – médiatervek összeállítása, kiértékelése
  • Média partnerekkel és ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Médiatendereken a terület szakmai képviselete
  • Online Tréningek összeállítása és prezentálása az ügyfelek számára
  • Innovatív digitális technológiák bevezetése és koordinálása (pl. Ad Verification)
  • Média stratégia alkotásában való részvétel

Az ideális jelentkező vagy, ha igaz Rád:

  • Rendelkezel legalább 3 éves online médiatervezési tapasztalattal
  • Szakmai tudásoddal szívesen támogatnád a digitális csapatunk napi munkáját
  • Széleskörűek a médiapiaci ismereteid
  • Felsőfokú végzettséged van, és minimum középfokon beszélsz angolul (szóban, írásban)
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás
  • Igazi csapatjátékos vagy

Előnynek számít:

  • PPC eszközök ismerete
  • Adserver tapasztalat
  • Ad Verification eszközhasználati tapasztalat

Amire Tőlünk számíthatsz:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nyelvtanulási/fejlődési lehetőség
  • Jó hangulat, fiatalos csapat, menő irodai környezet
  • Nemzetközi ügynökségi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.