Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket.

Indítsd be a karriered nálunk a GraduatE.ON - Frissdiplomás program keretében az alábbi területen:

Digital Finance

Amik a feladataid lesznek:

  • Partnerkockázat értékelési feladatok, automatizálási lehetőségek kidolgozása
  • Kockázatkezelési riportok fejlesztése, portfolió szintű kockázatok értékelése
  • Treasury területen riportok továbbfejlesztése, adatbázis felépítése
  • Pénzügyi területen digitalizációs lehetőségek feltérképezése, új digitális eszközök bevezetése és koordinációja a már folyamatban lévő projektekhez kapcsolódva

Téged keresünk, amennyiben:

  • Msc diplomádat nem több, mint 2 éve kaptad kézhez és tanulmányaidat gazdasági, alkalmazott-matematikus vagy statisztikus területen folytattad. Akkor se csüggedj, ha még éppen záróvizsga hajrában égsz, mert amennyiben 2019 júliusáig bezárólag államvizsgázol, örömmel vesszük a jelentkezésedet!
  • Legalább középfokú szinten tudod használni az angol nyelvet
  • Nyitott vagy a változásokra és lételemed a folyamatos fejlődés
  • Vállalod a felelősséggel járó komplex feladatokat, és ki tudsz állni a döntéseid mellett
  • Erős analitikus készségekkel rendelkezel
  • Adatbázis kezelési, modellezési ismereteid vannak

Amit ajánlunk:

  • 18 hónapos program, 3-6 hónapos rotációs lehetőséggel annak érdekében, hogy valós, teljes körű képet kapj szervezetünk, az E.ON Hungária csoport működéséről - mert nálunk az élet és az üzlet nem csak Budapesten zajlik :)
  • Saját mentorod lesz, aki a szakmai és személyes fejlődésedet fogja támogatni a teljes program során
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningeket szervezünk neked, hogy még inkább kamatoztatni tudd a benned rejlő potenciált és végtelen energiát
  • Valós szakmai tapasztalatot fogsz szerezni Magyarország vezető energetikai vállalatánál on the job fejlesztések és éles projektek segítségével
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk, ami ezen a pezsgő munkaerőpiacon is versenyképes
  • Amennyiben ideiglenesen, egy rotáció miatt másik városba kell költöznöd, akkor a lakhatásod arra az időre támogatjuk

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Hungária Zrt. Magyarország egyik vezető energiaszolgáltatója, s évek óta a tíz legnagyobb árbevételű hazai cég egyikeként tartják számon. Az E.ON Hungária Zrt. áramszolgáltató társaságai a Dunántúlon és a Tiszántúlon szolgáltatnak villamos energiát, gázszolgáltatói a Dunántúlon működnek. Az E.ON Hungária Zrt. a továbbiakban társaságai tevékenységének további összehangolását, a minőségi szolgáltatás feltételeinek megteremtését tekinti fő feladatának.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.