Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk.
Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 320 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.
 Azonnali belépéssel keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégákat az alábbi területre:

Digital Engineer

A munkakör üzleti célja:

    A digitális rendszerek fejlesztésével, bevezetésével jellentős pénzügyi megtakarítás elérése. A gyár digitális tervében szereplő projektek vezetése ütemtervek firssítésével, beszállók felkutatása, tendereztetése, a műszaki végrehajtás irányítása és dokumentálása. Cybersecurity vezető funkció gyári szinten.

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:

  • Projektek vezetése, végrehajtás biztosítása a határidők betartásával
  • Új digitális megtakarítási lehetőségek kutatása, kivitelezése
  • Digitális rendszerekkel kapcsolatos dokumentáció rendezése
  • a P&G által támasztott cybersecurity standardok betartatása
  • feladatok szervezése és végrehajtása/végrehajtás vezetése a gyárban
  • a gyár dolgozóinak képzése a cybersecurity téren
  • a gyári cybersecurity standardok fejlesztése a globális policyk alapján

Szükséges képességek:

  • Végzettség: felsőfokú IT területen, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezetői képesség: Gyári projektek, programok vezetése multifunkciós csapatban, illetve annak élén
  • Képes legyen csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozni, pontos, gyors, rugalmas munkavégzés
  • IT hálózati eszközök és rendszerek ismerete
  • Friss diplomásokat is várunk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Digital Engineer
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: Hyginett Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Gyöngyös
  • Feladatok: Projektek vezetése, végrehajtás biztosítása a határidők betartásával Új digitális megtakarítási lehetőségek kutatása, kivitelezése Digitális rendszerekkel kapcsolatos dokumentáció rendezése a P&G által támasztott cybersecurity standardok betartatása feladatok szervezése és végrehajtása/végrehajtás vezetése a gyárban a gyár dolgozóinak képzése a cybersecurity téren a gyári cybersecurity standardok fejlesztése a globális policyk alapján
  • Elvárások: Végzettség: felsőfokú IT területen, tárgyalóképes angol nyelvtudás Vezetői képesség: Gyári projektek, programok vezetése multifunkciós csapatban, illetve annak élén Képes legyen csapatban és önállóan is hatékonyan dolgozni, pontos, gyors, rugalmas munkavégzés IT hálózati eszközök és rendszerek ismerete Friss diplomásokat is várunk
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Hyginett Kft. >