A CIB Bank Digitális csapata

Digital Delivery manager

kollegát keres.

Érdemes jelentkezned, mert:

  • A bank egyik legfontosabb programjában vehetsz részt.
  • Szoros társterületi együttműködésben üzleti és IT ismeretket egyaránt szerezhetsz, kamatoztathatod eddigi tudásod.
  • Ténylegesen nemzetközi programhoz csatlakozhatsz, megmutathatod magad.
  • Rengeteget tanulhatsz és nyitott fülekre találsz, ha javaslatokkal, fejlesztési ötletekkel állsz elő.

Milyen főbb feladataid lesznek?

  • Üzleti igény képviselete az IT fejlesztés megvalósítása érekében.
  • Státusz biztosítása az üzleti és IT terület felé.
  • Folyamatos kapcsolattartás az IT fejlesztési, szervezői, üzemeltetési, infrastruktúra és az üzleti területekkel, valamint külső beszállítókkal.
  • Üzleti igény és ahhoz kötődő rendszertechnikai megvalósítás megértése, átlátása, valamint a kapcsolódó IT fejlesztési, üzemeltetési és szervezési feladatok koordinációja.
  • Részvétel az erőforrás igény felmérésében, az ütemezés és erőforrás allokáció és költségvetés megtervezésében.
  • Részvétel az élesítések előkészítésében és lebonyolításában.
  • A digitális programban résztvevő területek visszajelzéseinek strukturálása, a visszajelzések közvetítése IT és üzleti terület között az együttműködés fejlesztése érdekében.

Milyen készségekkel lehetsz sikeres?

  • Problémamegoldó készség
  • Tárgyalási, illetve erős meggyőzési képesség
  • Strukturált gondolkodás, precizitás
  • Time management, jó szervezőkészség
  • Önálló képviselet
  • Együttműködés, csapatmunka
  • Üzleti logika értése
  • Proaktív hozzáállás, pozitív szemlélet

Milyen tapasztalatot keresünk?

  • Informatikai rendszereket érintő üzleti specifikációk készítésében, folyamatszervezésben, IT rendszerszervezésben szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás (nem kell kifogástalanul tudnod, ebben úgyis fejlődni fogsz, de képes légy megszólalni).

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődésed? Ne habozz, tegyél egy próbát, várjuk a jelentkezésed!