A KPMG Magyarország egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó társasága. A KPMG-hálózat tagvállalatai 152 országban működnek és 189 000 szakembert foglalkoztatnak világszerte.

Digital Audit Center – Data Analyst Gyakornok

Könyvvizsgálat/Digital Audit Center – Kezdés: 2018. szeptember

KPMG úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat (big data) elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során. Magyarországon felállítottuk, és folyamatosan bővítjük a jelenleg 40 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC), amely számos automatizált audit tesztet és elemzést végez könyvvizsgálataink szerves részeként. A saját fejlesztésű automatizált digitális audit-eszközeink lehetővé teszik nagy volumenű adatállományok rövid idő alatt történő feldolgozását, melyek hagyományos módszerekkel nem elérhető eredményt hoznak. Ebbe a bővülő csapatunkba keresünk most új, lelkes gyakornokokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a KPMG által végzett pénzügyi auditokban
  • Adatelemzéseken alapuló könyvvizsgálati eljárások készítése tapasztalt kollégák segítségével
  • Beérkező dokumentumok rögzítése és kezelése
  • Tapasztalt kollégák támogatása a mindennapi munkájuk során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő, vagy befejezett tanulmányok felső -, vagy középfokú képzésen (OKJ, FOSZK, Bsc vagy Msc)
  • Érdeklődés az adatelemzési és könyvvizsgálati folyamatok iránt
  • Precizitás, megbízhatóság, magas logikai készség és rendszerszemlélet
  • Analitikus beállítódás, csapatjátékos személyiség
  • Felhasználó szintű MS Office Excel ismeretek
  • Középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • Előny: gazdasági informatika és számvitel szakirány

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jókedvű, lendületes csapat, motiváló légkör
  • Rugalmas, könnyen a tanulmányokhoz igazítható beosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Lehetőség teljes állású pozícióra
  • Szakmai támogatás a szakdolgozatod megírása során
  • Részletes belépőtréning, ahol minden információt megkapsz a munkádhoz
  • Rengeteg tanulási lehetőség, ahol megtapasztalhatod a valódi LEAN munkavégzést és a legmodernebb automatizált munkavégzés előnyeit
  • Egyedülálló lehetőség tapasztalatot szerezni a könyvvizsgálat, számvitel valamint az automatizációval és robotizációval kapcsolatos informatikai fejlesztésekben egyaránt egy szakmailag felkészült csapattól

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk
angol és/vagy magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.

Cégünk az esélyegyenlőség iránt elkötelezett munkáltatóként megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is szívesen fogadja.

© 2018 KPMG Hungária Kft. a magyar jog alapján bejegyzett korlátolt felelősségű társaság, és egyben a független tagtársaságokból álló KPMG-hálózat magyar tagja, amely hálózat a KPMG International Cooperative-hez (“KPMG International”), a Svájci Államszövetség joga alapján bejegyzett jogi személyhez kapcsolódik. Minden jog fenntartva.