A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában. Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést. A Dana Hungary Kft győri székhelyére felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A VÁLLALAT 34 ORSZÁGBAN VAN JELEN

KÖZEL 29.000 MUNKAVÁLLALÓT ALKALMAZ

Differenciálmű összeszerelő technikus

LIGHT VEHICLE

FELADATOK:

  • Személygépjárműipari differenciálművek összeszerelése automata gyártósoron
  • A megfelelő minőségű differenciálműhöz szükséges beállítások (szerelési távolságok, erők, nyomatékok, holtjáték, NVH) végrehajtása
  • Szerszám- és tartozékcserék, valamint segédanyagok átállása, cseréje
  • BOM lista alapján a beépülő alkatrészek előkészítése, elkülönítése
  • A gyártósor és a beépülő alkatrészek teljeskörű ismerete
  • Termelési terv alapján átállások beütemezése
  • Gépkezelő kollégák folyamatos betanítása, képzése
  • Gépkezelő kollégákkal való folyamatos munkavégzés
  • Hibaelhárítások végrehajtása a karbantartási és mérnökségi területekkel együttműködve
  • Kapcsolattartás a fogaskerékgyártó részleg technikusaival hordkép egyeztetések céljából
  • Napi ütemezett karbantartások végrehajtása
  • Napi riport készítése a vezetőség felé

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség a megjelölt területek egyikén: gépésztechnikus, gépgyártástechnológiai technikus, mechatronikai technikus
  • 1-3 év autóipari ismeretek
  • Gépipari mérések ismerete
  • Robotika és automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • PLC tapasztalat előny
  • Folyamatközpontú, logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, magasfokú precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny

Amit leendő munkaadója kínál:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és teljesítmény alapú mozgó bér (maximum 10%)
  • Cafeteria rendszer (havi nettó 25 000 Ft)
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz