Dietetikus (Székesfehérvár)

Hungast Vital Kft.

8000 Székesfehérvár, Károly János utca 38.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cégcsoport fiatalos, lendületes csapatának tagja lenni? Ha a válasz IGEN, tudásoddal, ötleteiddel, aktív részvételeddel járulhatsz hozzá üzleti sikereink, eredményességünk megtartásához, növeléséhez. Jelenleg SZÉKESFEHÉRVÁRI csapatunkba keressük új munkatársunkat diétás ételeink elkészítésének támogatására, ellenőrzésére. Várjuk jelentkezésedet!

Főbb feladatok, munkák:

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Aktívan részt veszel a diétás és normál étlapok tervezésében,
  • Teljes körűen felügyeled a diétás ételek elkészítését és tálalását a hozzád tartozó főzőkonyhák vonatkozásában,
  • Elvégzed a munkádhoz tartozó adminisztrációs jellegű feladatokat,
  • Folyamatosan nyomon követed és munkád során alkalmazod a kapcsolódó jogszabályokat,
  • Támogatod az adott főzőkonyhákat az elvárások gyakorlati megvalósításában,
  • Kapcsolatot tartasz az adott szolgáltatási terület intézményeivel, partnereivel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
  • Elengedhetetlen a felsőfokú, szakirányú dietetikus végzettség,
  • Szívesen vesszük, ha van már hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatod, de ha lelkes és szorgalmas pályakezdőként érkezel a csapatba, megtanítjuk Neked, hogyan tudod a gyakorlatban is hasznosítani a tudásod,
  • Átfogóan, naprakészen ismered a közétkeztetésre, különösen a diétás ételekre vonatkozó jogszabályi környezetet,
  • Kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt,
  • A munkavégzés során elhivatott, motivált, szorgalmas, kezdeményező és proaktív vagy,
  • Ismered és magabiztosan kezeled a számítógépes programokat (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

ÖRÖMMEL VESSZÜK:
  • Ha van közétkeztetési területen szerzett tapasztalatod,
  • Ha ismersz bármilyen élelmezési programot.

Amit kínálunk:

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
  • Erős szakmai támogató háttér, folyamatos egyeztetések, szükség esetén tanfolyami részvételi lehetőségek segítik a feladataid elvégzését,
  • A napi munkavégzéshez mobiltelefont, laptopot biztosítunk,
  • Támogató és rugalmas vezetői hozzáállással tartjuk szem előtt a munka és a magánélet  egyensúlyát,
  • Versenyképes alapbért és béren kívüli juttatásokat kínálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.