Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapesti cég
  • Dinamikusan fejlődő közétkeztetéssel foglalkozó magyar vállalat pályázatot hirdet
  • Dietetikus

    pozícióba.

      Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek közétkeztetés területén szerzett tapasztalattal, valamint jártasak az étlaptervezésben, tápanyagszámításban, képesek és szeretnek csapatban dolgozni.

    Feladatai:

      • Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés és tápanyagszámítás
      • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
      • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
      • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
      • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

    Elvárások:

      • dietetikus végzettség
      • határozott, agilis, proaktív személyiség
      • jó kommunikációs készség
      • közétkeztetés területén szerzett gyakorlat

    Előny:

      • QuadroByte konyhai szoftver ismerete
      • szakács végzettség

    Az ideális pályázó:

      • energikus, határozott, jól kezeli a stressz-helyzeteket
      • kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő

    Amit kínálunk:

      • folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
      • versenyképes fizetés
      • fejlődési lehetőség, karriercélok
      • hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés

    Állás, munka területe(i):

    • Egészségügy, Gyógyszeripar
    • Egészségügyi szakember
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Közétkeztetés, Üzemeltetés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével, valamint korcsoportonként egy 10 napos mintaétlap csatolásával.

    Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

    Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
    • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
    • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
      A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Dietetikus
    • Hirdető cég: Budapesti cég
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés és tápanyagszámítás Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés
    • Elvárások: dietetikus végzettség határozott, agilis, proaktív személyiség jó kommunikációs készség közétkeztetés területén szerzett gyakorlat
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-09