A több mint 62 ezer munkatársával 64 országban jelen lévő B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport 2500 magyarországi munkatársával a hazai egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője, amely az elmúlt években sorozatban négyszer (2015, 2016, 2017, 2018) nyerte el az Aon Legjobb Munkahely címet Magyarországon.

Dialízisközpontjainkba keresünk magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett

Dializáló ápoló

munkatársakat 8 órás teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Dialízis kezelések kivitelezése a vállalati belső eljárási rend részletes és pontos előírásai alapján, orvos-szakmai felügyelet mellett
  • Dialízis kezelésekhez tartozó adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
  • Orvosi viziteken részvétel, segédkezés a betegek vizsgálatánál
  • Betegek egészségnevelése
  • Egyéb, az ápolási területtel kapcsolatos általános feladatok ellátása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Középfokú egészségügyi végzettség (OKJ Ápoló 54, Ápoló 55)
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség és jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dializáló ápolói gyakorlat, nefrológiai szakápolói végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, 8 órás munkaviszony
  • 2 műszakos munkarend, szabad vasárnap
  • Kimagasló ápolói bérezés
  • 2 évente automatikus bérfokozat emelkedés (az alap béremelésen felül)
  • Munkatársainkat a legfontosabb értékünknek tekintő szemlélet
  • Külön feladatok lehetősége többlet keresetért
  • Kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet és eszközök
  • Szakmai továbbképzés, sikeres elvégzése esetén jelentős alapbéremelés
  • Részvételi lehetőség tudományos munkákban, konferenciákon

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Nővér, Szakápoló
  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Budapest, Békés megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Halmos Ádám junior projektmenedzser részér a „Jelentkezem” gombra kattintva.