MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Webdoc Diákmunka

Feladatok:

Feladatok:
•Termék adatlapok ellenőrzése, hiányzó szövegek pótlása
•Termék képek feltöltése, kikeresése az internetről!
oEsetleges képek szerkesztése GIMP/PhotoShop program segítségével
(Kép méret növelése, kép kivágása, kisebb kép átalakítások…)
•Termék paraméterek/tulajdonságok kitöltése
•Termékek kategóriába sorolása
•Termékek gyártói megfeleltetése

Elvárások:

Szükséges képességek a munkához:
•GIMP/PS használata (kis képátalakításokhoz [megtanulható])
•Szövegírási készség
•HTML alapszintű ismeretek (táblázat, képeket, link használata)
•Monotonitás tűrés!
•Microsoft Office termékcsalád ismerete (Word, Excel)
•Számítógépes ismeretekkel rendelkezik
•Önálló munkavégzésre alkalmas, gyors, igényes munkájára!

Várható munkavégzés ideje: 2021.04.01-től.
Időtartama: 2 hónap
Heti minimum 2 nap, de ha többet ráérsz akár heti 5 napban is lehet dolgozni :)

Amit kínálunk:

Bérezés:
1380 Ft/óra

Egyéb információ:

Termékek feltöltése a rendszerünkben, szöveggel, képpel, tulajdonságokkal. Legtöbb termékünkhöz megfelelő adat, leírás, kép található, ami pár kattintással megfeleltethető egymással! De sok olyan termék is található a rendszerben, amihez képet szöveget kell szerkeszteni és írni. Ezek a képek, szövegek megtalálhatóak a neten! Olyan diákokat keresünk, akik magabiztosan tudnak önállóan dolgozni, bírják a monotonitást és jártas a HTML, Office és az internet világában

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.