Diákmunka - we are looking for participants for a research study

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IV. kerület

Feladatok:

A kísérlet során:
- A hallgató egy lebegő széken ül a Gömb közepén, csendben és teljes sötétségben.
-Ez a gép egy ember számára van kialakítva, hogy benne üljön, optimális környezetet kínál a hangok nagy hűségű térbeli vetítéséhez és a hangokra adott emberi reakciók méréséhez különböző szinteken - mint például az agyi aktivitás és az életfunkciók.
-A Sphere megfigyeli, hogy a hangmező hogyan befolyásolja a hallgató fókuszát és állapotát, és a hallgatóra hangolva egyensúlyi állapotot idéz elő.

Elvárások:

Jelentkezés előtt kérjük, győződj meg arról, hogy megfelelsz az alábbi leírásnak:

- Legalább 18 éves vagy, folyékonyan beszélsz angolul, (erre azért van szükség mert a kísérletet vezető munkatársak csak angolul beszélnek és a kísérlet során kitöltendő kérdőív is angol nyelvű)
- egészséges, józan és normális hallású vagy , nem vagy várandós és nincs neurológiai vagy pszichiátriai betegséged [pl. nem szenvedsz rohamban, epilepsziában és különösen nem hangindukált epilepsziában, sem klausztrofóbiában],
- Nincs mesterséges szívritmus-szabályozód, agyi söntöd, műízületed és/vagy vérző ínyed.

Amit kínálunk:

A kísérlet időtartama: Május 30. - június 24.

Egy személy csak egyetlen alkalmon vehet részt.
Bérezés:
Nettó 5280 Ft/kísérlet

Egyéb információ

Érdekel a hang és az emberi fiziológia?

The Works Research Institute résztvevőket keres egy olyan kutatáshoz, amely a térbeli hangok emberekre gyakorolt hatását figyeli. A kísérletre a The Works Research Institute laboratóriumában kerül sor, amely a 1044 Budapest, Tungsram, Váci út 77. szám alatt található.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.