Diákmunka - Villamosmérnök gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

•Orvostechnikai és egyéb elektromos eszközök vizsgálata
•Elektromos tesztelések elvégzése.
•Vizsgálatok jegyzőkönyvének elkészítése.
•Termék dokumentáció ellenőrzése.
•Szabvány szerinti vizsgálati terv összeállítása.
•A laborvezető napi munkájának támogatása.

Elvárások:

•Folyamatban levő Villamosmérnöki tanulmányok.
•Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice).
•Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége, akár angol nyelven is.
•Dinamikus, precíz munkavégzés.
•Képesség önálló munkavégzésre.
•Új ismeretek iránti fogékonyság.
•Kiegyensúlyozott, stabil személyiség.
•Csapatszellem.

Előnyök:
•Elektromos vizsgálati területen szerzett tapasztalat.
•Akkumulátor tesztelésben szerzett tapasztalat.
•Minőségirányítási rendszerek ismerete.
•Német nyelvismeret.

Amit kínálunk:

Foglalkoztatás: heti minimum 20 órában.
Bérezés:
1900 Ft/ óra

Egyéb információ

Szeretnénk segítséget kérni, a QTICS Group Zrt. tagvállalatához keresnénk az alábbi feladatok ellátására, a felsorolt kvalitásokkal rendelkező gyakornokot.

A feladatkör célja a vizsgálatok során szükséges feladatok ellátása a ConformiTICs Lab Kft-nél, mely a QTICS Group Zrt. tagvállalata.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.