Diákmunka - Ügyfélszolgálati munkatárs

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Göd

Feladatok:

•Telefonon beérkező hívások fogadása, udvarias, gyors és pontos tájékoztatás
•Írásbeli kommunikáció live chat és email formájában, udvarias, gyors, pontos tájékoztatás
•Beérkező panaszok kezelése a Vevői elégedettség fenntartása érdekében
•Vásárlók rendelésének teljeskörű ügyintézése, probléma esetén haladéktalan tájékoztatása
•Visszáru, csere folyamatok kezelése
•Aktív kapcsolattartás Kollégákkal, Partnerekkel a pozitív ügyfélélmény érdekében

Elvárások:

•Jó kommunikációs készség szóban és írásban
•Precizitás és problémamegoldó képesség
•Kedves, segítőkész természet
•Jó helyesírás
•Érettségi végzettség
•Képesség párhuzamosan folyó munkák precíz elvégzésére
•Folyamatok pontos követése
•Határidők ellenőrzése, betartása

Amit kínálunk:

Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

A Butopêa egy magyar startup és a Vega-Impex kft céghez tartozik aki az egyik legnagyobb hazai játék és bútor importőr 30 éve. Technológiai előnyökkel és nemzetközi tapasztalattal építünk egy e-kereskedelemi vállalatot egy formabontó üzleti modellel

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Göd