Diákmunka - Ügyfélszolgálati munkatárs

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Kapcsolattartás az ügyfelekkel, általános kérdések megválaszolása, ügyfélkérések és panaszok kezelése magyar nyelven telefonon, e-mailen és chaten
•Szállásfoglalások készítése, módosítások végrehajtása, kiegészítő szolgáltatások foglalása, meglévő foglalások nyomonkövetése a foglalási rendszerekben magyar és angol nyelven
•Kapcsolattartás angol nyelven a cégközponttal, társirodákkal, illetve a szálláshely szolgáltatókkal
•Adminisztratív feladatok, reportok készítése, kezelése, frissítése magyar és angol nyelven

Elvárások:

- Óraszám: elérhetőség szerint heti 20-40 óra 8:00-17:30 közötti intervallumon belül (H-P)
- Nyelvtudás: magyar és angol nyelvtudás szükséges
- Tapasztalat: Front- vagy back office munkakör, ügyfélszolgálati munkakör, adminisztratív munkakör (admin rendszerek), stabil felhasználó szintű számítógéphasználat (Ms Office, levelező rendszerek)

Amit kínálunk:

Bérezés:
1720 Ft/óra

Egyéb információ

Partnercégünk ügyfélszolgálati asszisztenst keres.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.