Diákmunka - Ügyfélszolgálati munkatárs (angol és magyar nyelven)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

• Bejövő hívások fogadása magyar és angol nyelven
• Bejövő panaszok kezelése magyar és angol nyelven
• Részvétel a napi ad hoc feladatokban

Elvárások:

KÖVETELMÉNYEK:
• Heti minimum 20 órás munkavégzés
• Jó szervezőkészség és munkamorál
• Kiváló angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Digitális alapkészségek (MS Office, digitális platformok stb.)
• Részvétel a csapatmunkában

Amit kínálunk:

Munkahely: XIII. kerületRóbert Károly krt.
Bérezés:
1500-1950 Huf/h

Egyéb információ

Ügyfélszolgálati munkatárs (angol és magyar nyelven)

A napi tevékenység során az ügyfelekkel való folyamatos írásbeli kommunikáció és a bejövő hívások fogadása. A jelentkező teljes körű oktatásban részesül a kapcsolódó rendszerek használatában, valamint a működési háttér megismerésében, hogy minden szükséges ismeretet elsajátíthasson a munka megkezdése előtt.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.