Diákmunka - Ügyfélszolgálati gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Általános ügyfélszolgálati feladatkör ellátása
•Telefonos és e-mailes ügyfélkezelés, látogatók személyes fogadása
•Irodai adminisztrációs feladatok (szerződések iktatás, scannelése, postazás)
•Ügyfélbejelentések kezelése és nyilvántartása
•Első szintű help-desk, problémakezelés az ügyfelek felé
•Tanácsadói asszisztencia (pl. piacelemzés, programtesztelés, dokumentálás)
•Marketing terület támogatása (tartalomfeltöltés honlapra és közösségi média felületekre)

Elvárások:

•Folyamatban lévő tanulmányaid mellett nem okoz gondot legalább heti 24 óra vállalása
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (Word, Excel, Outlook) rendelkezel
•Precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemző rád
•Jó kommunikációs készségekkel rendelkezel
•Előnyt jelent releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

Amiért érdemes jelentkezned:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Elégedett ügyfélkör
•Modern, színvonalas munkakörnyezet
Bérezés:
1294-1529 Ft/óra

Egyéb információ:

Modern, színvonalas irodai munkakörnyezetbe keresünk diák munkaerőt az alábbi feladatokra.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.