Diákmunka - Ügyfélkapcsolati gyakornok

Nettó 1 275 - 1 500 Ft havi bér

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

1115 Budapest

A Wienerberger Zrt., Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata ügyfélkapcsolati gyakornokot keres budapesti irodájába.

Munkaidő: minimum heti 32 óra
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület, Bártfai utca
Fizetés:  1 500 Ft/óra

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyfélkapcsolati osztály napi munkájának adminisztratív támogatása;
  • Vevői megrendelések kezelése SAP és Webshop rendszerek használatával;
  • Telefonos és e-mailes kapcsolattartás partnereikkel, külföldi és belföldi társosztályokkal;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony;
  • Preferáltan gazdasági területen folytatott tanulmány;
  • Legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel kiemelt ismerete!);
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Önálló, talpraesett személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Adminisztratív munkakörben szerzett korábbi tapasztalat;
  • SAP ismerete;
  • Német nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Betekintés egy gyártó nagyvállalat ügyfélszolgálati csapatának munkájába;
  • Önálló munkavégzés;
  • XI. kerületi könnyen megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérünk csatold a fényképes önéletrajzodat!