Diákmunka - Toborzási gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•A toborzás – kiválasztás terület aktív támogatása,
•Álláshirdetések készítése, önéletrajzok előszűrése, jelöltek felkutatása, megszólítása és proaktív sourcing,
•HR marketing és adminisztratív feladatok ellátása,
•Jelöltek telefonos előszűrése,
•Jelöltadatbázis építése és folyamatos naprakészen tartása.

Elvárások:

•Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
•HR vagy hasonló területen folytatott felsőfokú tanulmányok,
•Középfokú angol nyelvtudás,
•MS Office programok felhasználói szintű ismerete, jó kommunikációs készség,
•Heti 25-30 óra vállalása,
•Hosszú távú diákmunka-lehetőség.

Amit kínálunk:

•Heti kb. 25 óra munkaidő
•Hosszútávú munkalehetőség jó hangulatú, segítőkész munkakörnyezetben
•Munkahelyi tapasztalat szerzés HR Business Partner mellett nemzetközi környezetben
Bérezés:
1700 Ft/óra

Egyéb információ

A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, valamint az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások területén.

Feladatok:

Elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.