Diákmunka - Toborzás koordinátor olasz nyelven

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIII. kerület

Feladatok:

•Olaszországi projektünk keretein belül a próbavásárlók telefonon történő kontaktálása olasz nyelven
•Meglévõ próbavásárlók reaktiválása célzott területeken
•Resource Management csapat támogatása

Elvárások:

• Felsõsfokú Olasz valamint kommunikációs szintű Angol nyelvtudás
• Asszertív kommunikációs készség az idegen nyelv használatában is
• Gyors és precíz munkavégzés
• Megbízhatóság és pontosság

Amit kínálunk:

•Nemzetközi csapat
•Vezető piackutató cégnél szerzett tapasztalat
•Otthoni munkavégzés
•Rugalmas munkaidőbeosztás
Bérezés:
1900 Ft/óra

Egyéb információ

Irodai telefonos munkára keresünk diákokat azonnali kezdéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.