MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Tesztmérnök gyakornok (programozási tudással)

Feladatok:

AMIBEN A TE SEGÍTSÉGEDRE SZÁMÍTUNK:
> Tesztmérnökségi csapat napi munkájának támogatásában
> A felelős mérnökökkel együttműködve technológiai dokumentumok készítésében
> Elektromos szerelések, egyszerű programozási feladatok ellátásában
> A felelős tesztmérnök támogatásában a gépek szerelésekor, üzembe helyezésekor
> Kiértékelések, elemzések készítésében
> Hibakeresési tevékenységek ellátásában
> Mintagyártásokban való részvételben a mérnökséggel együttműködve

Elvárások:

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:
> Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton, villamosmérnök szakon
> Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
> Felhasználói szinten ismered a MS Office alkalmazásait
> Rendelkezel C programozási ismeretekkel
> Rendelkezel elektronikai ismeretekkel
> Egy héten ráérsz 20-25 órát dolgozni

Amit kínálunk:

AMIÉRT MEGÉRI NÁLUNK DOLGOZNI:
> A legkorszerűbb elektronikai gyártási technológiákról a legkiválóbb szakemberektől tanulhatsz
> Innovatív projektekben vehetsz részt, amelyek akár később szakdolgozati témának is bevethetőek
> Folyamatos fejlődési lehetőséget és személyre szabott teljesítményértékelést biztosítunk
> Versenyképes jövedelem
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ:

A Continental a világ egyik vezető technológiai vállalata, Magyarországon hét gyárral, egy gumiabroncs kereskedelmi képviselettel, egy logisztikai központtal, valamint egy mesterséges intelligencia fejlesztő központtal van jelen és a bérelt munkaerővel együtt több, mint nyolcezer munkavállalót foglalkoztat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.