Diákmunka - Tesztmérnök gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid
•Fejlesztési osztály tesztmérnök csapatának támogatása vasúti légellátó rendszerek és komponenseinek (kompresszor, légszárító) validációjában
•Funkció- és tartamtesztek előkészítése, hozzá tartozó mérőrendszer megtervezése és felépítése, tesztek végrehajtása és eredmények kiértékelése
•Tesztcsoport műhelyében gyakorlatias, szerelési munkák
•Futó tesztek napi/heti szintű monitorozása

Elvárások:

Amik szükségesek a feladataid ellátásához
•Aktív hallgatói jogviszony műszaki felsőoktatási intézményben gépész vagy hasonló szakon
•Angol nyelv ismerete
•Problémamegoldó szemlélet, logikus gondolkodás, proaktivitás
•Heti 20 óra munkavégzés rugalmas munkaidőben
•Legalább fél év munkaviszony vállalása

Amit kínálunk:

Még nagyobb esélyed van, ha
•Jó kommunikációs készség
•Villamossági (szerelési) gyakorlat
•Gépész tervezési gyakorlat

Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

"Szerte a világon jelentősen hozzá akarunk járulni az emberek biztonságához a vasúton és a közúton egyaránt."
A Knorr-Bremse konszern müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődés meghatározóként a Knorr-Bremse több mint 110 éve mértékadónak számít a modern fékrendszerek fejlesztése, gyártása, forgalmazása és szervize területén.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.