MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Tesztmérnök gyakornok

Feladatok:

Mi lesz a feladatod?
•Innovatív termékvonal fejlesztésén fogsz dolgozni, szoros együttműködésben terméktervezőkel és szoftvermérnökökkel, 4-6 fős csapatokban
•Építészeti munkafolyamatok megismerése, és a munkafolyamatok ismeretében a felhasználóknak értéket képviselő termék minőségének biztosítása
•Az Archicad program összetett funkcionalitásainak tesztelése, az új funkciókhoz tesztelési terv készítése, tesztesetek kidolgozása és végrehajtása
•Automatikus tesztek tervezése és implementálása
•Programhibák felderítése, pontos leírása és közvetítése a csapatnak

Elvárások:

Örömmel várjuk a jelentkezésed, ha:
•Mérnök szakirányú felsőfokú tanulmányaid folyamatban vannak
•Magabiztosan használsz valamilyen mérnöki modellező szoftvert – előny, ha ez az Archicad
•Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni
•Ellenállhatatlan vágyat érzel, hogy ötleteiddel és munkáddal jobbá tedd az építészek munkafolyamatait, munkaeszközeit
•Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra, gyorsan átlátsz komplex rendszereket és mindig van „egy jó ötleted”
•Szeretsz csapatban dolgozni
•Angol nyelvű szakmai szöveg olvasása és írása nem okoz gondot
•Heti legalább 20 óra munkát tudsz vállalni

Amit kínálunk:

Miért érdemes nálunk dolgozni?
•Meseszép Duna-parti ősfákkal tarkított környezetben találod magad
•Lehetőséged van megismerkedni a szoftverfejlesztés izgalmas világával
•Inspiráló légkörben, motivált kollégákkal dolgozhatsz egy csapatban
•Magad oszthatod be a munkaidődet és lehetőséget biztosítunk az otthoni munkavégzésre
•Meghatározó szereped lesz az építészek számára tervezett új funkciók megvalósításában
•Lehetőséged lesz megmutatni a tudásod és képességeid legjavát, valamint új ötletekkel előállni
•Támogató légkörben dolgozhatsz, ahol örülünk egymás sikerének, eredményeidet elismerjük és odafigyelünk a fejlődésedre.
Bérezés:
1750 Ft/ óra

Egyéb információ:

Tesztmérnök gyakornok
Kik vagyunk mi?
•A Graphisoft az első magyar startupként indult 1982-ben, azóta is folyamatosan növekedő multinacionális szoftverfejlesztő cég vagyunk
•Épületet tervezni izgalmas és összetett feladat. Küldetésünk, hogy az építészeti tervezés folyamatában résztvevő mérnökök számára olyan informatikai termékeket fejlesszünk, melyek támogatják a kreatív alkotómunkát, a mérnöki pontosságú részletek kidolgozását, a tervdokumentációs és tervprezentációs folyamatokat.
•Büszkék vagyunk rá, hogy Archicad termékünket 108 országban 200 ezernél több építész és építőmérnök használja.
•Agilis csapatokban, egymásra odafigyelve és egymástól tanulva, közös célért dolgozunk. Fontos számunkra, hogy nálunk mindenkinek sikerélménye legyen és jól érezze magát a többiekkel.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.