Diákmunka - Termékfejlesztés Asszisztens

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Debrecen

Feladatok:

Termék dobozok grafikai szerkesztése
Termékek technikai dokumentációjának elkészítése (használati utasítások)
Meglévő termékek megadott szempontok szerinti átdolgozása
Jogszabályok, jelölési előírások folyamatos nyomon követése
Vázlatok és Design-javaslatok előterjesztése
Mintadarabok és termékek vizsgálatának megtervezése, lebonyolítása
Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, raktár)

Elvárások:

Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Műszaki beállítottság
Photoshop és Illustrator programok magabiztos használata
Precíz pontos munkavégzés
Megbízhatóság, terhelhetőség
Tudj önállóan és csapatban is dolgozni

Amit kínálunk:

Bérezés:
1 200 Ft/óra

Egyéb információ

Partnerünk vállalatirányítási, logisztikai, raktári és online értékesítési rendszereket használó vállalat, akik keresik csapatuk legújabb termékfejlesztési asszisztensét.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Debrecen