Diákmunka - Termékek előkészítése, csiszolása

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IV. kerület

Feladatok:

Árnyékolástechnikai gyártóhoz , porszóró műhelybe keresünk könnyű fizikai munkára diákokat, akik nem riadnak vissza némi fúrás/faragástól sem.
Pl. sötétítő függönyök műanyag alkatrészeit kell előkészíteni és csiszolni.

Elvárások:

Heti minimum 3 alkalmat kell fixen vállalni, legalább 3 hónapra, de a legjobb a nyár végéig történő munkavállalás.

Amit kínálunk:

"Természetesen, ha vizsgázni kell - nem akadályozott, mert a tanulás a legfontosabb. "
Bérezés:
1200 Ft/óra

Egyéb információ:

Raktári munka

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Építő munka, Földmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.