Diákmunka - TÁBORVEZETŐKET KERESÜNK NYÁRI TÁBORAINKBA

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest II. kerület

Feladatok:

Mikor:
- jún. 27.-júl.29. között heti (5 napos) turnusokban
- min. 2 teljes hét vállalása feltétel, a hetek megválaszthatók

Helyszíneink:
- a Széll Kálmán térnél (II. ker. Retek utca)
- Nagykovácsi

Elvárások:

Várunk a csapatunkba, ha:
- pedagógusi tapasztalattal rendelkezel vagy folyamatban vannak tanulmányaid ezen a téren
- táboroztattál már gyerekeket;
- kedveled a gyerekeket és jól szót értesz velük;
- tudod irányítani a rád bízott kollégákat és felelősen dönteni szükség esetén;
- kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel;
- kreatív vagy és feltalálod magad minden helyzetben;
- jártas vagy különböző sportokban és nyitott vagy az aktív programok iránt;
- megbízható, felelősségteljes és pontos vagy.

Amit kínálunk:

- könnyen megközelíthető munkahely
- napi 3-szor étkezés, kávé, frissítő, belépő a programokra
- munkatapasztalat egy menő cégnél
- egy jókedvű, elkötelezett csapat, vidám gyerekek

Díjazás: nettó 70.000 Ft/hét + napi 3-szori étkezés
Bérezés:
nettó 70 000 Ft/ hét

Egyéb információ

A Logiscool Buda programozó iskola már 9. alkalommal várja nyári táboraival a II. kerületben és környékén élő gyerekeket. A szabadidős programok lebonyolításához keresünk tapasztalt táborvezetőket.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.