MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Szoftvertesztelő

Feladatok:

Feladatok:
Manuális tesztelő

Elvárások:

Elvárás:
- Minimum egy év komoly tesztelői tapasztalat.
- Agilis, önálló kollégákat keresünk, akik gyorsan fel tudják venni a projekt fonalát.
- Heti 20-25 óra vállalása, Munkaidő: rugalmas (home office),
- Elvárt nyelvtudás: magyar, angol

Amit kínálunk:

Előny:
- ISTQB vizsga jelentős előny.
- Előny az informatikai jellegű diploma vagy tanulmányok. Gazdaságinformatikus szak a legoptimálisabb.

Amit ajánlunk: 2200-2500 Forint/óra bérezés, rugalmas munkavégzési lehetőség (home office), megismerkedés a nagyvállalati szoftver tesztelési módszertannal és technológiákkal, az egyetem elvégzése után belépés cégünk szoftverfejlesztő csapatába.
Bérezés:
2200-2500 Ft/óra

Egyéb információ:

Partnerünk részére keresünk manuális tesztelőket, akár juniorokat is 1-2 éves tapasztalattal.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.