Diákmunka - Szerviztechnikus gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

Milyen területen, feladatokon tudsz nálunk dolgozni?
•Képfeldolgozással kapcsolatos területen, ahol a legújabb technikákat, hardvereket és a hozzájuk tartozó szoftveres környezeteket ismerheted meg (pl. 2D/3D képfeldolgozórendszerek)
•Gyártósori kamerás minőségellenőrző egységek karbantartása, beállítása és módosítása
•Ügyfelekkel való kapcsolattartás
•Külföldi ügyfeleink (Németország) telephelyeink látogatása és támogatása
•LabVIEW, TestStand és NI Vision programok használatának elsajátítása

Elvárások:

Mire van ehhez szükséged?
•Képfeldolgozással kapcsolatos érdeklődésre, affinitásra
•Folyamatban lévő műszaki szakirányú felsőfokú tanulmányokra (finommechanika, elektronika, mérnök) – elsődlegesen végzős hallgatók jelentkezését várjuk, akiket a közeljövőben már főállású kollégának szeretnénk átvenni
•Ügyfélorientáltságra
•Utazási hajandóságra (havi szinten 1-2 nap) – a főállású munkaviszony során
•Kommunikációképes német nyelvtudásra (az angol nyelv ismerete előny)
•Precizitásra, jó problémamegoldó készségre

Amit kínálunk:

Miért lenne ez Neked jó?
•Versenyképes órabér
•Céges rendezvényeken való részvétel
•Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
•Biztos munkahely: stabil, erős háttér
•Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai és nyelvi képzések
•Főállású kollégaként: piacképes bérezés + cafetéria + teljesítménybónusz + szakmai/nyelvi oktatások

Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

Partnercégün Szerviztechnikus gyakornokot keres.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.