MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Szervizes gyakornok

Feladatok:

A következő lehetőségek várnak Rád:
- bekapcsolódhatsz mechanikus és elektronikus gépek karbantartásába
- gyakorlatot szerezhetsz szerelő munka állványok emelőgépek javításába
- megismerheted a nagygépek szervizelését és az ahhoz kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha:
•érdeklődsz a nagy munkagépek iránt,
•szeretsz szerelni és érdekelnek a technikai kérdések
•ismered és kezeled a számítógépes rendszereket (pl.MS Office),
•vevőközpontú, pozitív, rugalmas vagy
•jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
•szereted a szakmai kihívásokat,
•fontos számodra a csapatszellem, az önálló munkavégzés és felelősségvállalás.

A szakirányú ismeret vagy gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Ajánlatunk:
- Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
- Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
- Szakmai tréningek.
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Egyéb információ:

Építőipari gépek bérbeadásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk Szervizes gyakornokokat.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.