Diákmunka - Számítási mérnök gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXIII. kerület

Feladatok:

Ezek lesznek a feladataid:
- Műszaki Számítások csoport napi szintű munkájának támogatása
- Részvétel fékmechanikai és légellátó rendszerek teherviselő szerkezeteinek
szilárdsági elemzésében
- Végeselem modellek előkészítése, eredmények kiértékelése
- Eredmények dokumentálása és prezentálása a fejlesztőmérnökök felé

Elvárások:

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:
- Érdeklődés a szilárdsági számítások, műszaki mechanika és végeselem
módszer iránt
- Egy végeselem rendszer (pl. Ansys) alap szintű ismerete
- Jártasság 3D tervezőszoftverek (pl. Creo) használatában
- Középszintű angol nyelvtudás
- Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok (BSc, MSc)
- Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

A Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek budapesti telephelye a német vállalatcsoport vasúti ágazatának legjelentősebb fejlesztési és gyártási központja. 1900 munkavállaló – köztük 400 mérnök – foglalkozik a high-tech vasúti fékrendszerek előállításával a tervezéstől kezdve a gyártásig. A vállalat az elmúlt 25 évben stabilan fejlődött és meghatározó pozíciót tölt be a cégcsoportban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.