Diákmunka - Szállodai raktáros-adminisztrátor

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VI. kerület

Feladatok:

•A raktár részleg vezetőinek irányításával a raktár felügyelete és rendben tartása
•Raktározási program kezelése
•Beérkező áruk ellenőrzése és pakolása (könnyű fizikai munkavégzés)
•Áru rendelése

Elvárások:

•Munkavégzés minimum heti 30 órában
•Precíz, pontos és önálló munkavégzés
•Terhelhetőség

Amit kínálunk:

•Valódi gyakorlati tapasztalatokat szerezhetsz
•Betekintést nyerhetsz egy színvonalas 4*-os szálloda működésébe
•Részese lehetsz egy rendkívüli csapatnak
Bérezés:
1450 Ft/ óra

Egyéb információ

CPI Hotels szállodacsoport Courtyard by Marriott Budapest City Center szállodájába keresünk kollégákat Raktáros-adminisztrátor pozícióba.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.