Diákmunka - Szagmérés

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

Olfaktometriás mérés (bűzmérés)
A mérés közben a hallgatók szagszennyezett levegőmintát szagolnak és gyakorlatilag a készüléken található nyomógomb segítségével egy igen/nem válaszjelet adnak, hogy érzik-e a szagot.

Elvárások:

Szükséges feltétel: átlagos szaglóképesség (ezt a laboratóriumban mérjük), megbízhatóság, pontosság.

Amit kínálunk:

Munkavégzés helye: 11. kerület Jégvirág u.
Munkaidő: Hétköznap délelőtt 8.00-17.00 között alkalmanként 2-6 órában.
Mindig az előző héten lehet meg tudni, hogy a következő héten melyik napokon lesz munka.
Bérezés:
1500 Ft/óra

Egyéb információ

Környezetvédelmi partner cégünk részére várjuk jó orrú diákok jelentkezését.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.