Diákmunka - Sales/Értékesítési gyakornok (heti 30 óra)

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest IX. kerület

Feladatok:

Munkád során a következő feladatokban számítunk Rád:
•Cégünk szolgáltatásainak értékesítése különböző kommunikációs csatornákon keresztül (telefon, mail, személyes találkozók).
•Légi, tengeri és közúti szállítmányozási ajánlatok / árkalkulációk készítése.
•Értékesítés orientált kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és az ügyféladatbázis folyamatos megújítása és karbantartása.
•Új ügyféligények feltérképezése és megválaszolása.
•Promóciós marketing kampányok lebonyolítása, új potenciális ügyfelek felkutatása.
•Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, jelentések készítése és az üzletfejlesztési menedzser támogatása.

Elvárások:

Amire szükséged lesz a sikerhez:
•Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs és meggyőző képesség,
•Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség,
•Ügyfél centrikus hozzáállás,
•Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség,
•Értékesítői szemlélet és szorgalom,
•Eredmény orientált és ambiciózus személyiség,
•Csapatszellem és komplex gondolkodásmód.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent :
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
•Értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat,
•Szállítmányozási, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalat,
•Angol és vagy német kommunikációképes nyelvtudás,
•Felsőfokú tanulmányok,
•B - kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

•Angol és vagy német - középfok/kommunikációképes nyelvtudás előny.

Az állás kezdésének várható időpontja:
Akár azonnali munkakezdésre is lehetőség van.
Bérezés:
1500 Ft/ óra

Egyéb információ

A cargo-partner egy dinamikus és fejlődő szállítmányozási és logisztikai vállalat. Világszerte nagy sikerrel működünk. A értékesítési osztályunk részére keresünk munkatársat:

Inside Sales / Belső értékesítési munkatárs

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.