Diákmunka - Robotprogramozó gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XVIII. kerület

Feladatok:

Robotprogramozói tevékenységet is magába foglaló gyártásautomatizálási projektjeinek támogatása, a gyártásautomatizálási csapat munkájának segítése, közreműködés a társaság projektjeinek végrehajtásában.

•ipari robotok offline, - online programozása, üzembehelyezése
•gyártásautomatizálási projektek műszaki tartalmának feldolgozása, a projektmegvalósítás támogatása
•Részvétel a terepi bejárásokon, felméréseken
•Beszerzések támogatása,
•Dokumentációk készítése,

Elvárások:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat
•Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

Bérezés:
1800 Ft/óra

Egyéb információ

Partnercégünk Robotprogramozó gyakornokot keres!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.