Diákmunka - Researcher/Business Analyst

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest VI. kerület

Feladatok:

Mir csinál egy Researcher?
-Kulcsfontosságú szerepet játszik a vezetői keresési projektekben az elejétől a végéig.
-Piaci betekintést, stratégiai útmutatást és projektmenedzsment támogatást nyújt.
- Közvetlenül az ügyfelekkel és a jelöltekkel dolgozik együtt, egy projektcsapat részeként.
-Fő feladata a potenciális jelöltek felkutatása és az adott kereséshez egy jelöltlista összeállítása.
-Keresési stratégia megalkotása és az adott szektor részletes feltérképezése és megismerése.

Elvárások:

Olyan jelölt jelentkezését várjuk, aki
•Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
•Magabiztosan használja az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt (folyékony német nyelvtudás előny)
•’Can-do attitude’ jellemzi, kommunikatív és proaktív
•Magabiztosan használja az MS Office programokat, van tapasztalata különböző adatbázisok használatában és online kutatásban

Amit kínálunk:

Szívesen látunk belvárosi irodánkba, de igény esetén otthoni munkavégzés is lehetséges.
Havi szinten rendezünk csapatépítő eseményeket, minden szerdán közös ebéddel várjuk kollégáinkat és nyelvtanulási lehetőséget is biztosítunk.

Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

Az executive search (felsővezetőkiválasztás) és tehetségmenedzsment területén az Egon Zehnder a világ vezető magántulajdonban lévő tanácsadó vállalata. Szolgáltatásain keresztül cégünk a világ legtekintélyesebb szervezeteinek nyújt támogatást felsővezetők és igazgatótanácsi tagok kiválasztásában, vezérigazgatók utódlásában, családi vállalkozások tanácsadásában, valamint a vezetők értékelésében, illetve fejlődésük elősegítésében.
Bővülő csapatunkba keressük leendő Executive search expert kollégáinkat különböző területekre. Ha folyékonyan beszélsz angolul és szívesen dolgoznál egy biztos hátterű nemzetközi cégnél globális projekteken, akkor ez a hirdetés Neked szól!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.