Diákmunka - Recepciós-kereskedelmi asszisztens

Nettó 180e - 212e Ft havi bér

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Kiváló kapcsolattartó

1044 Budapest, Váci út

Recepciós-kereskedelmi asszisztensi álláslehetőség a Jaguar Land Rovernél! Újonnan átadott, a Váci út-Megyeri út találkozásánál lévő gyönyörű szalonba keresünk recepciós kollégát, mielőbbi kezdéssel!
Hosszú távú munkalehetőség, H-P-ig, 8.00-17.00-ig. Jelentkezz fényképes önéletrajzzal, ha jól beszélsz angolul, és a magabiztos, udvarias kommunikációd mellett megbízható és precíz személy is vagy.

Ha szívesen fogadnád a Jaguar Land Rover márkakereskedésbe érkező prémium ügyfeleinket, vendégeinket, és ha mindemellett szeretnél tanulni, fejlődni is, hiszen feladataid az autók értékesítésével, pénzügyi, szerződéskötési, biztosításkötési asszisztenciájával egészülnek majd ki. Gyönyörű környezet, brit prémium autómárkák, változatos feladatok, exkluzivitás és fejlődési lehetőség, az angol nyelv folyamatos használata, és egy vidám, profi, fiatal és elkötelezett 30 fős csapat vár Rád! Az AutoWallis csoport tagjaként hosszú távú, stabil, egyben neves munkáltatói hátteret is biztosít partnerünk Neked!

Munkavégzés helyszíne: Budapest IV. kerület, Váci út
Kezdés: azonnal
Munkaidő: minimum heti 20 órában (minden hétköznap 08.00-17.00 (ebédszünettel)), előny: heti 40 óra vállalása
Fizetés: 211 765 Ft/hó (heti 40 órás teljesítés esetében)

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek fogadása, szalonban való kísérése, kávéval-üditővel kínálásuk,
  • Telefonok kezelése,
  • Posta bontása,
  • Bejövő szerződések, posta válogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony;
  • Angol középfok, stabil társalgási szint;
  • Ápolt, igényes megjelenés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk, csatold az önéletrajzodat!