Diákmunka - Raktáros - Budapest XIV. kerület

Bruttó 1 574 Ft havi bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1151 Budapest, Bogáncs utca 5.

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka, raktározás

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között, 6-8 órában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minél több nap vállalása

Amit kínálunk:

A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, csatolja fényképes önéletrajzát!