Diákmunka - Raktári munka játéknagykerben

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

Raktári – webáruházi kiszolgálás:
-Anyagmozgatás, komissiózás
-Online értékesítés összeállítása, csomagolása, esetenként számlázása
-Raktári rend biztosítása

Elvárások:

-Minimum heti 4x8 óra, valamint hétvégi munkavállalás, min. 1 hónapon keresztül.
-Munkában töltött időpontok előzetes egyeztetése
-Az időpontok betartása
-Minimum 18 év
-Hibátlan számtani alapműveletek ismerete

Előny: kereskedelmi, gazdálkodási, logisztikai tanulmány

Amit kínálunk:

A munkahelyre céges buszjárat közlekedik a 11. kerületből, a 20 perc utazási idő is kifizetésre kerül.
Bérezés:
1450-1600 Ft/óra

Egyéb információ

Azonnali kezdéssel várunk jelentkezőket játékforgalmazó partnerünk raktárába.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.