Diákmunka - Projektmenedzsment gyakornok Debrecenbe

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Debrecen

Feladatok:

A nálunk eltöltött idő alatt
• egy nagyvolumenű projekten szerezhetsz tapasztalatot infrastruktúra területen;
• tapasztalt kollégák támogatnak debreceni kiemelt projektünk helyszínén;
• korszerű szoftverkönyezetben dolgozhatsz;
• konkrét építőiparági tapasztalatot szerezhetsz;
• építőiparági szakmai kapcsolatokat is építhets;
• jó hangulatú csapat vár.

Elvárások:

Értékeljük Benned, hogy
• elkötelezett vagy folyamatban lévő mérnöki vagy műszaki menedzseri tanulmányaidban,
• érdeklődő, lelkes hozzáállásod van
• angol/ német/ más idegennyelv ismerettel is rendelkezel
• proaktivitás és pontosság jellemez
• szívesen működsz együtt csapatban
• az építőiparban képzeled el a jövődet.

Amit kínálunk:

• Szakterület: Építő, Építész, Gépész, Statikus, Villamos, Műszaki menedzser, Projektmenedzser
• Elvárt nyelvtudás:: magyar, angol vagy német

Projektjeinkről és rólunk itt találsz több információt: www.ceh.hu
Bérezés:
1520 Ft/óra

Egyéb információ

DEBRECEN – BMW GYÁR PROJEKT
A CÉH zRt-ben több mint 30 éve magasépítés tervezéssel és projektmenedzsmenttel foglalkozunk. Szívesen és folyamatosan dolgozunk együtt mérnök, műszaki menedzser hallgató diákokkal minden irodánkon. Kiemelten figyelünk a fiatalok fejlődésére szakmailag és probléma megoldó, kommunikációs készségeikben is; sokan idővel a csapat állandó tagjaivá válnak. Most várunk Téged Projektmenedzsment csapatunkba Debrecenbe a BMW gyár építési projektjébe!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Debrecen