MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Diákmunka - Projektasszisztens

Feladatok:

orészvétel a MOL Campus projekt felméréseiben
otovábbi budapesti és vidéki projektek támogatása (helyszínre jutás biztosított)
ostatisztikák, jelentések, riportok készítése
ocsapattagok támogatása

Elvárások:

akit a csapatba várunk:
ovillamosmérnök szakirányon aktív hallgatói jogviszony (BSc vagy MSc)
oelőnyként értékeljük, ha előzetes építőipari gyakorlatod van
ofelhasználói szinten ismered az MS Office programokat
otalpraesett, proaktív, nyitott és érdeklődő vagy
ojogosítvány szükséges
oangol nyelvtudás

amit ajánlunk:
otanulmányok és előzetes tapasztalatoktól függően 1200-1500 Ft nettó óradíj
oszakmai fejlődési lehetőség komplex projektekben
otámogató légkör
ojó kedvű, lendületes csapat

Amit kínálunk:

omunkaidő: 8-18 óra között az egyeztetésünk alapján, teljes- vagy részmunkaidős diákot is várunk

Bérezés:
1412-1764 Ft/óra

Egyéb információ:

A CÉH zRt. Magyarország egyik vezető mérnökirodája közel 200 fővel, korszerű technológiával, amely magasépítés területén teljes körű mérnöki szolgáltatást (tervezés, projektmenedzsment és szakértés) nyújt. Jó hangulatú és magas színvonalon dolgozó projektmenedzsment csapatunkba várjuk jelentkezésed, ha villamos mérnök hallgató vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.