Diákmunka - Projekt műszaki támogató gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XIV. kerület

Módszertanok és szoftverek
Agilis Automatizálás

Feladatok:

•Kötött pályás járművek projektek műszaki támogatása különböző adminisztratív és gyakorlati területeken, mérnöki és műszaki menedzser asszisztensi feladatok elvégzésével.
•Jármű értékesítési és karbantartási ajánlatok elkészítésének támogatása.
•Projektek menetének követése, jelentések készítése a projekt előrehaladásáról, projekt támogató programok kezelése.
•Projekt részfeladatok elvégzése, eseteként a kötött pályás járművekhez kötődően helyszíni mérések, műszaki adatgyűjtés és -feldolgozás.

Elvárások:

•Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok (BSc végzős vagy MSc szint)mellett heti 20 óra munkavégzés.
•Vasúti ismeretek ill. a vasúti rendszerek iránti érdeklődés.
•Modern technológiák iránti érdeklődés (pl. alternatív hajtásrendszerek, önvezető járművek, kiber biztonság)
•Kezdeményező készség, csapattagként önálló munkavégzésre való képesség, megbízhatóság, megoldás orientált szemlélet.
•Jó kommunikációs készség.
•Proaktív agilis munkavégzés
•Angol és / vagy német nyelv legalább középfokú ismerete.

Amit kínálunk:

Mit érdemes még tudnod?
•Lehetőség interdiszciplináris tapasztalat szerzésre a műszaki kollégákkal, a projektvezetőkkel és a gazdasági osztályokkal történő folyamatos együttműködés során.
•Lehetőség a multinacionális cégkultúrában, nemzetközi munkakörnyezetben való jártasság elsajátítására.
Bérezés:
2000 Ft/óra

Egyéb információ

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.