Diákmunka: Piros Orr támogató toborzó munkatárs

Bruttó 1 530 Ft/óra bér Mozgóbér Jutalék

MISZ Műegyetemi Iskolaszövetkezet

Kiváló kapcsolattartó

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Nevetésben a remény! Tapasztalatok azt mutatják, hogy az a hely, ahol a bohócdoktorok megjelennek, vidámabbá válik. A Piros Orr Bohócdoktorok Alapítvány 1996 óta dolgoznak azon, hogy megkönnyítsék a kórházban levő gyermekek életét. Most Te is hozzájárulhatsz ehhez!

Főbb feladatok, munkák:

  • Járókelők megszólítása és tájékoztatása a Piros Orr Bohócdoktorok munkájáról
  • Támogató tagok toborzása
  • Ezzel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25. életév betöltése előtt akár passzív hallgatói jogviszony
  • Téged keresünk, ha szeretsz emberekkel kommunikálni, nem félsz a kihívásoktól és elkötelezett vagy a Piros Orr Bohócdoktorok küldetése iránt. Munkáddal örömet és boldogságot viszel a beteg kisgyerekek életébe.
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Talpraesettség
  • Pontosság
  • Becsületes munkavégzés
  • Kitartás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Támogató légkör
  • Csapatszellem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Közigazgatás
  • Nonprofit szervezetek
  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, csatold fényképes önéletrajzod!