Diákmunka - HR asszisztens

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XXI. kerület

Diákmunka - Pénzügyi/ Számlázási asszisztens

Feladatok:

HR asszisztensi feladatok:
- Toborzási folyamatban való aktív részvétel (állás hirdetés előkészítése, álláshirdetések posztolása, telefonos előszűrés, interjú szervezés, interjúztatás, jelölt kezelés)- többnyire fizikai állomány tekintetében
- Jelölt adatbázis kezelése Külső munkaerőközvetítő/ kölcsönző cégekkel kapcsolattartás Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok elkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése Bérszámfejtés előkészítés, kapcsolattartás külső bérszámfejtő céggel Egyéb általános adminisztratív, munkaügyi feladatok ellátása,

HR osztály támogatása:
- Jelölt adatbázis kezelése
- Külső munkaerő-közvetítő/ kölcsönző cégekkel kapcsolattartás
- Munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok elkészítése, jelenléti ívek ellenőrzése
- Egyéb általános adminisztratív, munkaügyi feladatok ellátása, HR osztály támogatása

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Magabiztos Microsoft Outlook/ Excel tudás
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Igényesség és pontosság az elvégzett munkával kapcsolatban
- PROAKTÍV, dinamikus, személyiség

Amit kínálunk:

Munkavégzés helyszínei. XXI. ker/Szigetszentmiklós
Bérezés:
1700 Ft/ óra

Egyéb információ

Diák munkavállalókat keresünk Szállítmányozással foglalkozó partnerünk HR csapatának bővítésére, Csepel és Szigetszentmiklós határán lévő logisztikai központba.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.