Diákmunka - Pénzügyi gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Naponta, hetente:
•Beérkező számlák formai (adat)megfelelőségének ellenőrzése
•Beérkező számlák iktatása, szükség esetén egyeztetés szállítókkal
•Házi pénztár szoftver használata, vállalkozás készpénzes forgalmának kezelése
•Pénzügyi osztály adminisztratív feladatainak támogatása
•Havonta, ill. alkalmanként:
•Időszaki kimutatások, összesítések készítése
•Teljesítésigazolások összesítése
•Irodai beszerzések ügyintézése
•Postai ügyintézés

Elvárások:

•Felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányokat folytatsz pénzügyi vagy pénzügy-számviteli területen
•Heti 20 órás munkaidőben szeretnél dolgozni
•Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemző rád

Amit kínálunk:

Amiért érdemes jelentkezned:
•Versenyképes gyakornoki juttatás
•Szakmai, mentori támogatás
•Együttműködő, segítőkész csapat
•Modern munkakörnyezet könnyen megközelíthető XI. kerületi irodánkban
Bérezés:
1400-1600 Ft/óra

Egyéb információ

Szívesen dolgoznál egy innovatív szoftverfejlesztő cég pénzügyi területén? Pénzügyi területen lévő tanulmányokat folytatsz, felelősségteljes és pontos munkavégzés jellemez, és részmunkaidős munkalehetőséget keresel, nálunk a helyed!

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.