Diákmunka - Pénzügyi gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budapest XI. kerület

Feladatok:

•Napi bejövő és kimenő posta kezelése
•Költségszámlák iktatása, jóváhagyási folyamat gyorsítása
•Irattár kezelése és fejlesztése, iratmegsemmisítés
•Dokumentumkezelés és rendszerezés (Szerződések, számlák, cégjogi iratok…)
•Könyvvizsgálatban és NAV ellenőrzésekben való aktív részvétel
•A Vezetők és a Pénzügy csoport napi munkájának támogatása
•Riportok készítése
•Egyéb adminisztrációs feladatok: szkennelés, fénymásolás, nyomtatás

Elvárások:

•középfokú végzettség, releváns felsőfokú tanulmányok
•irodai munkatapasztalat
•MS Word, Excel felhasználói szintű, magabiztos kezelése
•precizitás, monotonitás tűrés
•megbízhatóság
•jó kommunikációs képesség
•önálló munkavégzés
•min 30h/hét vállalása a 2022/23-as tanévben

Amit kínálunk:

Miért érdemes nálunk dolgozni:
- Rálátást nyerhetsz a pénzügyi folyamatokra
- Befogadó, barátságos csapat tagja lehetsz
- Könnyű megközelíthetőség a 11. kerületben
- Kötelező szakmai gyakorlatként is betölthető a pozíció
- Fejlődési lehetőség

Kezdési dátum: a lehető leghamarabb

Bérezés:
1600 Ft/óra

Egyéb információ

Pénzügyi gyakornokot keresünk az alábbiak szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.