Diákmunka - Pénzügy-logisztikai gyakornok

MŰISZ Szolgáltató Iskolaszövetkezet

Budaörs (BKV-val 15 perc Kelenföldi PU-tól

Feladatok:

Pénzügyi feladatok:
•legnagyobb részt számítógépes adatrögzítés, adattisztítás: beérkező dokumentációk ellenőrzése és excel táblázatba rögzítése, státuszolás, egyszerűbb kalkulációk, ellenőrzések
•pénzügyi elszámolólevelek elkészítése, iktatása, levelek borítékolása, postai feladása
•egyéb ad-hoc adminisztratív és szervezési feladatok

Logisztikai feladatok:
•Készletvezetéssel kapcsolatos Excel rendszeres kimutatások készítése, adatellenőrzés, tisztítás, kiküldés. Későbbiekben az SAP Business One rendszerébe is beletanulhatna
•Egyéb hozzáadott értéket képviselő analitikák vezetése

Elvárások:

- Jó kommunikációs képességek
- Heti 12-16 óra vállalása (1,5-2 munkanap hetente)
- Word és Excel ismeret
- Angol nem feltételn de előny.

Személyiség:
•1. megbízhatóság
•2. precizitás, pontosság
•3. önállóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

Mi itt mindannyian hiszünk a proaktív munkavégzésben és pozitív gondolkodásban, ezért örülünk, ha Te is így gondolkozol és dolgozol nap mint nap
Bérezés:
1775 Ft/óra

Egyéb információ

A Pénzügyi-logisztikus gyakornoki feladatokra keresünk hosszútávra diákot a a NAOS (Bioderma, Institut Esthederm) partnercég támogatásához.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.