Diákmunka: Otthon vagy a programozásban? Ha szívesen írnál egyedi szoftvereket, jelentkezz fejlesztőnek!

Bruttó 2 000 Ft/óra

STUDENT ISKOLASZÖVETKEZET

1132 Budapest, Váci út

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalati információs rendszer továbbfejlesztése
  • Webes adatbázis lekérdezések kialakítása
  • Hibák feltárása, javítása
  • A vállalat egyedi szoftvereinek fejlesztésében és üzemeltetésében való közreműködés
  • Lefejlesztett kérések ellenőrzése, tesztelése, státuszriport készítése
  • Kapcsolattartás, szakmai egyeztetés a fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő szoftverfejlesztői / gazdasági informatikusi tanulmányok,
  • Programozási alapok ismerete,
  • Logikus gondolkodásmód,
  • Office magas szintű ismerete,
  • SQL (Firebird, MySql, MsSql) ismeret,
  • Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség,
  • Precizitás, pontosság
  • Munkaidő: Heti minimum 30 óra, 08:00-17:30 között

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •  Irodai munkatapasztalat
  •  PHP, HTML, Javascript és / vagy VBA tapasztalat
  • Számviteli beállítottság

Amit kínálunk:

Bérezés: br. 2000 Ft/óra (25 év alatt a bruttó a nettód)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatolja önéletrajzát.