Diákmunka, Nyári grafikai diákmunka-Soroksár

Bruttó 1 790 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1239 Budapest, Grassalkovich út 255.

Főbb feladatok, munkák:

  • Grafikák előkészítése digitális munkagépekre (vonalvastagság,  betűméret beállítása)
  • Sablon alapján grafikák készítése ügyfeleknek visszaigazolásra
  • Ricoh 5300 digitális nyomdagép kezelése (nyomtatás)
  • Epson surecolour SC-F6300 tekercsnyomtatók kezelése (nyomtatás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Adobe Illustrator és Adobe Photoshop felhasználó szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kreativitás
  • A nyári időszakban teljes munkaidő vállalása, hétköznap 10:00-18:00 vagy 11:00-19:00

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő

Jelentkzéskor kérjük csatolni szíveskedjék magyar nyelvű fényképes önéletrajzát